top of page
IMG_1680.jpg

Šašek a královna
aneb etiketa pro děti

27. 3. 2022

Program

Interaktivní zábavně vzdělávací show pro děti od 5 do 14 let. Pohádková hra pro děti a jejich rodiče spojená s praktickým nácvikem stolování.

Slovy Nadi Ambra Laban "Slušné chování je jeden z nejcennějších darů, které můžete svým dětem dát.  Vaše děti jej budou rozbalovat  po celý svůj život a vždy si  na Vás s láskou vzpomenou."  

Program

Na co se můžete těšit:

15:00 - 17:00

Zážitkové odpoledne se stolováním s "královnou" v prostředí pražského hotelu Aria. Vaše děti budou mít jedinečnou šanci naučit se základům etikety spojené se stolováním ve společnosti, vystupováním ve vybrané společnosti a užijí si při tom spoustu zábavy.

Odcházet tak budou nejen s příjemnými zážitky ze zábavně prožitého odpoledne, ale hlavně budou nabyti novými dovednostmi, které se jim v životě nikdy neztratí.

Více o lektorce:

Naďa Ambra Labanová je přední českou koučkou etikety a stylu.  Původním povoláním pedagog, Nada přednášela  na řadě českých univerzit včetně Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Její vztah k módě a stylu byl celoživotní, profesionálně začal ve Vídní, kde vedle předních světových fashion designerů sbírala zkušenosti a měla tak jedinečnou možnost zapojit se do světa velké módy. Miluje historii módy a především etikety.

Naďa je praktik, nečekejte tak žádnou nudnou teorii. Přesně ví, kde jste právě v něčem udělali chybu a přesně ví, jak ji napravit. Mezi jejími privátními klienty jsou přední představitelé českého světa politiky a byznysu. Je spoluautorkou řady publikací etikety  s Ladislavem Špačkem. Pravidelně přispívá svými články do časopisů, pořádá přednášky pro top manažery firem, úřadů a pro politiky.

A zejména miluje děti a má pro ně připravenou celou řadu zábavně vzdělávacích pořadů Šašek a Královna aneb královské stolování

Cenová nabídka

Celková cena za 1 dítě je 2 999 Kč vč. DPH, cena za 1 dospělého je 2 999 Kč vč. DPH

Termín:

27. března 2022 od 15:00 do 17:00

Místo konání:

Hotel Aria, Tržiště 9, Praha 1, 110 00

Dress code:

Společenské šaty, či princeznovské pro dívky, společenský oblek či oblek prince/rytíře pro chlapce 

Pro koho je událost určena:

Všem dětem ve věku mezi 5 a 14 lety a jejich rodiče

Co se děti naučí:

Vhodnost oděvů pro společenské události

Příchod ke stolu a usazení hostů

Zasedací pořádek

Zásady správného stolování 

Objednat

V případě zájmu o účast nám prosím zanechte své kontaktní údaje nebo nás rovnou kontaktujte na telefonním čísle +420 731 344 444 nebo e-mailu contact@elite-education.cz. Spojíme se s Vámi a společně se domluvíme na podrobnostech.

bottom of page