top of page
iStock-472049277.jpg

Rétorika pro děti i dospělé

Naučili jste své děti mluvit? Umožněte jim také se správně vyjadřovat.

Kurz rétoriky jako základ komunikace dětí i dospělých 

Vyjadřovat se správně a zřetelně, dokázat věcně shrnout myšlenky, neplýtvat slovy a zaujmout. Rétorika (řečnictví) je vedle gramatiky a dialektiky jedním ze tří původních svobodných umění vyučovaných na středověkých univerzitách. Ke známým rétorů patřili například antičtí filozofové Platon a Aristoteles, novodobě pak například Winston Churchill.

 

Výuce správné mluvy se v českých školách, na rozdíl od jiných zemích, nevěnuje žádná pozornost a dohánět tento dluh v pozdějším věku není snadné. Dejte dětem příležitost se domluvit a udělejte první krok pro jejich budoucí úspěšnost již nyní. 

 

Řádně otvírat ústa. Správně dýchat. Důsledně artikulovat. Nepolykat koncovky a větu končit tečkou. Znát význam slov. Nabízíme minimum teorie, maximum praxe. Lidé z oboru..

 

Počítačové hry ani sociální sítě vaše děti správnému vyjadřování nenaučí. Tajemství rétoriky a sympatické mluvy mohou poznat díky vám.

Lektor: PhDr. Oldřich Vejvoda

PhDr. Oldřich Vejvoda je známý český novinář, publicista, kouč a lektor, absolvent Fakulty žurnalistiky UK. Získal ocenění Zlatý krokodýl - osobnost žurnalistiky. 

20 let působil jako televizní moderátor, komentátor, reportér a zahraniční zpravodaj v USA, Francii, Velké Británii, na Středním východě a v Africe. Během své kariéry vedl rozhovory s prezidenty USA, Francie, Finska, Sýrie, Zambie a Botswany. 

Přes 30 let působí jako kouč a lektor individuálních tréninků rétoriky a komunikace v ČJ i AJ. 

Mezi jeho svěřence patří i řada známých osobností, jako: Petr Bratský, Taťána G. Brzobohatá, Monika Leová, Oldřich Lomecký, Aleš Michl, Jan Mühlfeit, Karel Voříšek a další. Působí také jako školitel pro MZV, Českou televizi nebo TV Prima. 

Motto: 

"Kdo špatně mluví, kazí si kariéru."

 

2143901.webp
Nabídka kurzů

Kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ve vyjadřování a naučit se správně a zřetelně mluvit. První lekci nabízíme zdarma. V případě, že nebudete s první lekcí spokojeni nebo že Vám kurz nevyhovuje, celou částku Vám vrátíme zpět. Jednotlivé individuální lekce je možné absolvovat ve školících prostorech na Praze 1, po domluvě v domácím prostředí v Praze a okolí, případě i online. 

Co kurzem získáte? 

- Jistotu verbálního i neverbálního projevu

- Zvýšení schopnosti komunikovat

- Výhodu v kolektivu nejen mezi mezi dětmi, ale i učiteli a dospělými

- Snažší cestu k profesní úspěšnosti

Kurz rétoriky pro děti

Kurz je vhodný pro všechny děti od 5 let věku a pomůže zdokonalit a rozvinout jejich vyjadřovací schopnosti. Doporučujeme absolvovat 1 - 2 lekce týdně. 

14.000 Kč vč. DPH

Zahrnuje:

- první lekci zdarma

- dalších 10 individuálních lekcí o délce 60 minut s profesionálním lektorem

- možnost tréninku v domácím prostředí v Praze a okolí

Kurz rétoriky pro dospělé

Kurz je vhodný pro všechny osoby od 15 let věku a pomůže zdokonalit řečnické schopnosti a posílit sebevědomí při vystupování na veřejnosti. Doporučujeme absolvovat 1 lekci týdně. 

19.000 Kč vč. DPH

Zahrnuje:

- první lekci zdarma

- dalších 10 individuálních lekcí o délce 90 minut s profesionálním lektorem

- možnost tréninku v domácím prostředí v Praze a okolí

Pokud si nejste kurzem jisti nebo se chcete zeptat na další podrobnosti, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 731 344 444 nebo e-mailu contact@elite-education.cz. Spojíme se s Vámi a rádi Vám veškeré potřebné informace doplníme. 

bottom of page